NJIHUNI ME
1 Nëntor '22
Cilat aftësi duhet t’i kenë programuesit sipas Fitim Adilit?
25 Gusht '22
Fikret Zendeli, shqiptari i së “Premtes Sociale”
18 Mars '22
Liburn Dema, i vetmi mashkull që e ushtron profesionin e mamisë në Kosovë
15 Mars '22
Vita Guhelli, sopranoja kosovare pjesë e jurisë në “Viva la Musica” në Spanjë
18 Nëntor '21
Flakron Zhitija, make-up artisti 23 vjeçar i pëlqyer edhe nga të famshmit në Gjermani
26 Qershor '21
Në kërkim të së vërtetës, Edona Arifi tregon përvojën e saj në rrugën e arkeologjisë
17 Prill '21
Të jesh balerin në Kosovë: Rrugëtimi i balerinit të suksesshëm Sead Vuniqi
7 Mars '21
T’i njohësh nxënësit, kur ata ende nuk e njohin vetveten
4 Shkurt '21
Argenita Fetahu, artistja e re me çmime ndërkombëtare
7 Dhjetor '20
Gresa Boshtraj, dizajnerja me brendin e saj që në moshën 21 vjeçare
21 Nëntor '20
Bora Kelmendi, arkitektja e re në rrugën e sukseseve të mëdha
2 Nëntor '20
Rinor Raqi, kosovari me shumë projekte luksoze në New York
26 Tetor '20
Të skalitësh dhimbjen, Robert Dedaj i riu që mbylli plagët e luftës me punën e tij
24 Shtator '20
Amam Studio - kompania që sjell risi përmes dizajnit grafik dhe videove edukuese
13 Shtator '20
Sabahete Çavdarbasha – personi që vazhdon të frymëzoj rininë për rëndësinë e librit
8 Gusht '20
“Open Data Kosovo”, organizata e cila ndihmon shoqërinë përmes teknologjisë
27 Qershor '20
Agnesa Sekiraqa me “ThesQefi” sjell produkte unike dhe të kërkuara në Kosovë
26 Qershor '20
Njihuni me platformën Akademia, sistemi i parë anti-plagjiaturë në rajon
19 Qershor '20
Njihuni me Fjolla Rracin, “zërin” e personave me nevoja të veçanta
18 Qershor '20
Arsim Mehmeti, kuzhinieri me mbi 30 vite përvojë pune
13 Qershor '20
Rashica, trajneri i ri më i suksesshëm në basketbollin kosovar
MË SHUMË
KosovaJob is the largest local network certified by Bureao Veritas with ISO 9001:2015 for Quality Management
Copyright © 2023 - KosovaJob LLC